O jídelně

food-576689_960_720

Naše školní jídelna sídlí v budově mateřské školy. Mezi strávníky patří nejen děti z mateřské a základní školy, ale také zaměstnanci naší organizace a další cizí strávníci.

Obědy jsou vydávány těm, kteří se ke stravování ve školní jídelně řádně přihlásili (přihlášku najdete v sekci Dokumenty ŠJ). Přihláška ke stravování u nás platí na 1 školní rok (od září do června).

K obědu nabízíme polévku, hlavní jídlo a bonus v podobě zeleninového salátu, ovoce, moučníku, kompotu či dalších variant. Součástí oběda je také vybraný nápoj.

Snažíme se dělat co nejvíce pro spokojenost našich strávníků, přitom dodržujeme přísná hygienická opatření a technologická pravidla a plníme také předepsané výživové normy.

Vaše dotazy směřované ke stravování rádi zodpovíme osobně, telefonicky i e-mailem.

Všem našim strávníkům přejeme dobrou chuť.

Jana Chmelová, vedoucí školní jídelny

jana.chmelova@zsteskovice.cz