Stezka s hádankami pro děti z MŠ

Zdravíme vás, milí rodiče a děti,

zveme vás na návštěvu naší zahrady u mateřské školy, kde jsme pro vás připravily krátkou „STEZKU S HÁDANKAMI.“

Úkolem vás a vašich dětí bude projít zahradu a najít 8 písmen, která se nachází na zadní straně karet s hádankami. Z těchto písmen složíte tajenku, kterou poté zašlete na email: katerina.parmova@zsteskovice.cz.

Hádanky budou vyvěšeny do neděle 11. 4. 2021. Uhodnutou tajenku zašlete do večera téhož dne.

Jelikož zahrada v okolí základní školy prochází úpravami, stezka se nachází pouze okolo budovy MŠ (i u vchodu cizích strávníků).

Kdyby se vás na zahradě sešlo najednou více, prosíme dodržujte aktuální bezpečnostní opatření nařízená vládou.

Vezměte si s sebou papír a psací potřeby k zaznamenávání písmen.

Po návratu všech dětí do MŠ budou všichni účastníci soutěže odměněni.

Soutěž jsme připravily jako zpestření pro děti v této nelehké době a můžete této stezky využit při procházkách.

Přejeme vám mnoho úspěchů při řešení tajenky,

paní učitelky MŠ  K+J+M+P